Ой уже вечір та й повечоріло
Веснянка (гаївка)
Ой уже вечір та й повечоріло,
А вже ж моє серденько та й повеселіло. (2)
Ой прийди, прийди, хрещатий барвінку,
Одчиню я сінечки, впущу у комірку. (2)
А як впускала, то все цілувала,
А як випускала, то слізно ридала. (2)
Ой коли б я, серденько, та малярства знала,
То б я твоє личенько та й намалювала. (2)
То б я твоє личенько та й намалювала,
То б я твої брівоньки та й нарисувала.(2)